ТМ «Печериці без теплиці» - це гарантія якості, тому ми завжди прагнемо відповідати високим європейським стандартам. Ми хочемо, щоб наші клієнти були задоволені, і поверталися до нас знову і знову. Кожен Набір проходить багаторівневий контроль якості перед тим, як потрапити до Вас в руки. Імовірність отримати неякісний товар мінімальний.

Як діє гарантія якості?

Наші Набори для вирощування грибів - це живий організм. Для отримання успішного результату необхідно ознайомитися з Інструкцією і дотримуватися її.

Якщо Ви отримали Набір, який не відповідає характеристикам, зазначеним в картці товару або Вам прийшло не те, що Ви замовляли (пересорт), ми оформимо гарантію - тобто, замінимо товар або обміняємо на аналогічну продукцію за домовленістю.

Ми оформляємо гарантію, якщо:

- Ви отримали замовлення на складі / відділенні компанії-перевізника не пізніше 3 днів після повідомлення про прибуття замовлення;

- Ви почали працювати з Набором протягом 21дня від дати штампа на упаковці;

- Ви виконували все по Інструкції, але схожість Набору була під питанням, і після виконання рекомендацій нашого технолога-консультанта, гриби не проросли.

Обов'язкові умови повернення коштів:

Пишіть скаргу тільки на наш e-mail - [email protected] У листі докладно опишіть свою проблему і номер замовлення. В окремих випадках оператор може попросити Вас зробити фотографії неякісного товару як доказ.

2) Розгляд претензії може бути від 2 до 5-и робочих днів.

3) Коли Ваше рішення про компенсацію буде задовільний, то ми замінимо Набір або повернемо гроші у вигляді грошових коштів на зазначені реквізити протягом робочого тижня.


Законні умови повернення товару та грошових коштів. Керуючись Законом України «Про захист прав споживачів» від 15.05.1991г. №1023-XII, ми готові повернути Ваші гроші в разі:

- після повернення товару, якщо товар не підійшов Вам за кольором, розміром, фактурою і ін., І від дати його придбання не пройшло 14 днів.

- якщо Ви виявили заводський дефект товару, ми обов'язково обміняємо його на товар належної якості або повернемо Вам гроші.

Зверніть увагу: наші грибні набори - це живий продукт і, отже, вимагають догляду.

Зателефонуйте або напишіть нам, якщо у вас є які-небудь проблеми або питання:

+38 068 707 56 36+38 066 868 05 35