Інструкція з вирощування грибів

Закачати Інструкцію

Найчастіші запитання.

1. Де я можу розташувати свій Набір?

Ідеальним місцем для розташування нашого Набору «Печериці без теплиці» є звичайна квартира, дім або дача.Зручний пластиковий пакет і екологічна картонна упаковка дозволяють з легкістю використовувати його там, де є доступ свіжого повітря: в кімнаті, коморі, під сходами, в гаражі, на балконі  та ін. Компост, завдяки спеціально підготовленій структурі, позбавлений неприємного запаху.  Сприятлива температура для проростання становить 17 - 25⁰С. Набір під час вирощування не повинен знаходитись в повній темряві.

2. Чому я все роблю за інструкцією, а гриби не з’являються?

Іноді таке трапляється, якщо температура в приміщенні, де стоїть Набір, нижче рекомендованої. В такому випадку процес появи перших грибів сповільнюється до 3-х тижнів, або навіть довше.

3. Скільки води я повинен додати в Набір?

Верхній шар ґрунту не повинен пересихати. Треба бути обережним і не занадто його зволожувати, щоб вода не промочила компост. Досить зрошувати раз на день або через день, залежно від рівня вологості приміщення.

4. Я зібрав мій перший урожай, та гриби перестали рости?

Треба поступово зволожувати поверхню, слідкувати за температурним режимом та набратися терпіння, оскільки  Ви маєте справу з живим організмом – печерицями. Тому нові грибочки Ви зможете побачити десь за 3-4 тижні.

5. У мене гриби зростають тільки по краях або з одного боку. Що мені необхідно зробити з Набором, щоб вони зростали рівномірно?

Це звичне явище, не треба додаткових дій. Згодом гриби почнуть рости по всій поверхні Набору.

6. Коли я повинен збирати мої гриби?

Це цілком залежить від Вашого смаку – великі чи маленькі печериці  Вам до вподоби. Гриб подвоюється в розмірі кожні 24 години. Тільки пам'ятайте: чим більше розмір грибів, тим меншу їх кількість Ви зберете.

7. Що робити з компостом, коли з Набору перестануть з'являтися нові гриби?

Ви можете використовувати його як добриво для квітника, для Вашого саду або городу.

8. Чи є щось, що я можу додати в компост, щоб отримати більше грибів?

Ні, Набір вже повністю готовий до використання. Додаткове втручання може тільки зашкодити міцелію та майбутнім грибам. Уважно слідкуйте, щоб поверхня не пересихала та не була занадто зволожена, тоді Ви отримаєте достатню кількість грибів.

9. Коли найкращий час для вирощування грибів?

З нашими Наборами для вирощування грибів «Печериці без теплиці» Ви можете отримувати печериці цілий рік.

Зверніть увагу: наші грибні набори - це живий продукт і, отже, вимагають догляду.

Зателефонуйте або напишіть нам, якщо у вас є які-небудь проблеми або питання:

+38 068 707 56 36+38 066 868 05 35