Набори для вирощування печериць (5 шт.)
Набори для вирощування печериць (5 шт.)
Набори для вирощування печериць (5 шт.)
Набори для вирощування печериць (5 шт.)
Набори для вирощування печериць (5 шт.)
Набори для вирощування печериць (5 шт.)
Набори для вирощування печериць (5 шт.)
Набори для вирощування печериць (5 шт.)
Набори для вирощування печериць (5 шт.)
video

Текст для вітальної листівки

Не забудьте натиснути "Додати вітальну листівку", щоб зберегти текст і додати листівку до свого замовлення.
 • Максимум 250 символів

Набори для вирощування печериць (5 шт.)

"Печериці без теплиці"

Вміст комплекту:

Кількість


Ви можете також придбати:

Чудові білі або коричневі грибочки ви часто бачите на полицях супермаркетів. А чи хотіли б ви їх не купувати, а вирощувати самостійно? Адже це зовсім не складно, коли є чудові грибні набори від торговельної марки «Печериці без теплиці».

Купуючи наші Набори, ви отримуєте одразу кілька приємних моментів:

 • цікаве дозвілля для дорослих і дітей;
 • приємна мить збору власноруч вирощеного врожаю;
 • екологічно чисті та безпечні печериці для приготування смачної страви;
 • неймовірний подарунок для найближчих людей;
 • чудовий настрій.

В нашому інтернет-магазині можна придбати як один Набір, так і цілий комплект. Разом з нашими грибними коробками легко влаштовувати змагання між членами родини та друзями. Ніхто не може передбачити, у кого грибочки виростуть першими. Зате весело і цікаво спостерігати за всім процесом, а потім разом збирати власний урожай і готувати смачні страви. Обирайте потрібну кількість грибних коробок саме для вашої родини.

Однак якщо у вас є самотні родичі чи друзі, ви можете зробити їм оригінальний подарунок — Набір для вирощування печериць. Грибна поляна на підвіконні обов’язково підніме настрій та додасть оптимізму. Разом з подарунком ви можете відправити й вітальну листівку.

Грибні набори в інтернет-магазині «Печериці без теплиці»

З переліком можливих Наборів для вирощування печериць ви можете ознайомитися в нашому онлайн-каталозі. У створенні продукту брали участь екологи-технологи, які потурбувалися про те, щоб грибні набори були екологічно чистими та безпечними для здоров’я.

Процес вирощування білих або королівських печериць дуже простий. Вам не доведеться докладати багато зусиль, щоб отримати власноруч вирощений врожай. А от задоволення отримаєте точно. Кожен Набір містить у собі все необхідне для вирощування печериць:

 • мішок з підготованим вже зарослим міцелієм королівських печериць;
 • пакет з покривною сумішшю;
 • інструкцію по вирощуванню грибів.

Після отримання замовлення одразу уважно прочитайте інструкцію та чітко її виконуйте.

Поливаючи підготовлену суміш з міцелієм, незабаром ви отримаєте перші грибочки: білі та королівські печериці. До речі, колір останніх — бежеві або коричневі — залежить від умов, в яких вони росли. Якщо у вас виникатимуть будь-які питання у процесі вирощування, наші менеджери завжди допоможуть їх вирішити. Ми гарантуємо супровід після здійснення продажу.

Замовляючи комплект з 5 Наборів, обов’язково вкажіть той, який би ви хотіли отримати:

 • 5 наборів білих печериць;
 • 4 набори білих і 1 королівських печериць;
 • 3 набори білих і 2 королівських печериць;
 • 2 набори білих і 3 королівських печериць;
 • 1 набір білих та 4 королівських печериць;
 • 5 наборів королівських печериць.

Де замовити Набори для вирощування печериць

Компанія «Печериці без теплиці» пропонує тільки екологічно чистий та безпечний для здоров’я продукт. Щоб замовити і купити Набори для вирощування печериць за привабливими цінами, скористайтеся онлайн-каталогом. Після додавання товару у Кошик, оформіть замовлення. Після цього наш оператор вам зателефонує та підтвердить замовлення. Набори будуть відправлені для формування посилки. Якщо ви замовляєте до 13:00 год, відправлення відбудеться того ж дня.

Доставка нашої продукції здійснюється через компанію «Нова пошта». Вартість послуги розраховується відповідно до тарифів поштової служби. Ми пропонуємо обрати зручний для вас спосіб доставки та оплати замовлення.

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю (9:00 — 17:00 год) та суботу (9:00 — 13:00 год). Зробити замовлення через сайт та електронну пошту можна цілодобово. На свята й вихідні замовлення не відправляємо. Після швидкої доставки (2-3 дні) не забувайте одразу ж забирати Набори з відділення «Нової пошти». Адже в коробках містяться живі організми.